Home > Apie FOX > FOX projektai > Konsultacijos > Ką daryti, jeigu kandidatas pateikia paraišką ir į kitus universitetus?

Ką daryti, jeigu kandidatas pateikia paraišką ir į kitus universitetus?

Jus taip pat galite bendrauti su  kandidatais, kurie kreipėsi į mus, tačiau juos domina universitetai, kurie dar nėra mūsų partneriai. Tokiu atveju reikia padėti kandidatui, nes:
  1. Šalys turi nacionalines stojimo sistemas ir ten galima pateikti tik 1 paraišką. Taigi, jei mes perkeliame paraišką į nacionalinę sistemą, kandidatas nieko negali padaryti. 
  2. Jei kandidatas stoja ir į kitus universitetus Jungtinėje Karalystėje, tokiu atveju turi apmokėti UCAS anketos mokestį (95 Lt.) bei administravimo mokestį. Mokesčius reikia pervesti į VšĮ Fox Universitetai sąskaitą.  Sąskaitą išrašys FOX administratorius ir atsiųs tiesiogiai kandidatui.  Administravimo mokestis kiekvienu atveju bus skirtingais ir priklausys nuo pasirinktų šalių ir universitetų (priklausomai nuo administravimui reikalingo valandų skaičiaus).
  3. FOX administratorius užklaus stojimo sąlygas ir užpildys valstybinę stojimo sistemos anketą ir pridės papildomus universitetus. Visus papildomus universiteto reikalavimus kandidatas turi vykdyti pats ir turi laiku atlikti reikiamus veiksmus. Mes garantuojame, kad teisingai užpildysime paraišką valstybinėje sistemoje ir informuosime kandidatą dėl stojimo reikalavimų, kuriuos pavyks gauti iš universitetų atstovų bei informuosime kada, kur ir kokiu būdu reikės persiųsti galutinius dokumentus.