Home > Šalys > Danija > Studijų sistema > Kokia yra aukštojo mokslo sistema Danijoje?

Kokia yra aukštojo mokslo sistema Danijoje?

  • Nėra mokesčio už mokslą piliečiams iš Europos Sąjungos šalių
  • Naujoviškos mokymosi metodikos ir didelis studentų pasitenkinimas
  • Platus pasirinkimas tarptautinėse programose dėstomose anglų kalba
  • Gerai apmokamas studentų darbas  ir stipendijos galimybės
  • Vyriausybės paramos galimybė - 700 € per mėnesį, kai studentas dirba ir mokosi

1. Danijos aukštasis mokslas garsėja naujoviškais mokymo būdais ir aukštais tarptautiniais standartais. Danijos mokymosi įstaigos siūlo nuolat besikeičiančią studijų aplinką, kuri pabrėžia ir skatina nepriklausomą, iniciatyvų ir į projektus orientuotą mokymąsi.

2. Kaip Danijos aukštosios mokyklos studentas, Jūs esate skatinamas aktyviai dalyvauti savo mokymosi procese ir prisiimti atsakomybę už savo projektų planavimą ir vykdymą savarankiškai arba kartu su kitais studentais. Be paskaitų lankymo, tikimasi, kad Jūs dalyvausite diskusijose, smeninaruose ir nuolat tobulinsite savo kritinį mąstymą bei analitinius įgūdžius.

3. Danų požiūris į mokymą ir mokymąsi užsienio studentus išmokyti visiškai naują mokymosi ir mąstymo būdą. O jums tai bus didelis iššūkis ir suteiks puikų pagrindą jūsų ateities karjerai.

4. Danijos aukštojo mokslo įstaigos yra įsikūrusios moderniuose pastatuose. Jose įrengtos modernios bibliotekos, klasės ir studijų auditorijos, laboratorijos, IT (informacinių technologijų) įranga, valgyklos ir t.t. Bibliotekos yra viešos, kad visi studentai galėtų skolintis knygas, kasetes, kalbos mokymosi medžiagą, ir t.t. nemokamai.

Maždaug 80% gyventojų kalba angliškai. Kadangi dauguma danų kalba angliškai, jums bus lengva gyventi Danijoje, net jei jūs visiškai nemokate danų kalbos.