Home > Apie FOX > FOX projektai > Dream Apply

Dream Apply

Visi FOX kandidatai ir partneriai universitetai stojimo procesą administruoją per pažangiausią pasaulyje studentų priėmimo administravimo platformą Dream Apply. Tai garantuoja kandidatams stojimo proceso skaidrumą nes visas komunikacijos procesas matomas kandidatui, universitetui bei administratoriui (FOX komandai).

Dream Apply - Lietuvos universitetų naudojama stojimo platforma, kurios instaliavimą kuravo FOX komanda, skirta pritraukti užsienio studentams į Lietuvą.

DA stojimo sistema šiuo metu yra pažangiausia pasaulyje sistema, leidžianti veiksmingai ir kokybiškai valdyti stojimo procesus:
  • 2012 m. organizacijos FOX pagalba sistema buvo pristatyta visiems Lietuvos universitetams. 
  • DA sistemą jau pradėjo naudoti beveik visi Lietuvos universitetai: VDU, VGTU, VU TVM, LSMU, MRU, KTU. Ją ruošiasi diegti ir kiti Lietuvos universitetai. Naudodamiesi DA, jie administruoja užsieniečių stojimo Lietuvoje procesus. 
  • Taip pat DA sistema buvo pristatyta SMPF; sutarta, jog ji bus integruojama į pagrindinius užsienio studentų pritraukimo į Lietuvą vartus (portalas studyinlithuania.lt). DA sistema leis daug paprasčiau administruoti visus procesus bei palengvins stojimo procesą studentams iš įvairių pasaulio šalių. Tai savo ruožtu padės pritraukti daugiau užsienio studentų į Lietuvą.
  • Nuo 2011 m. sistemą naudoja Estijos centrinė priėmimo komisija (administruoja užsieniečių stojimo į Estijos universitetus procesus).
  • Šiuo metu vyksta DA centrinės Estijos vidinės priėmimo sistemos pritaikymo darbai, ir greitu metu DA sistema bus naudojama administruojant estų stojimo į Estijos universitetus procesus.
  • Šiuo metu DA sistemą naudoja visi DF partneriai universitetai.
  • Sistemą jau naudoja 30 nepriklausomų universitetų ES šalyse. 2013–2014 m. universitetų, naudojančių DA sistemą, skaičius turėtų pasiekti 100. 
  • Šiuo metu Suomijos centrinės priėmimo sistemos valdyba svarsto galimybę naudoti DA sistemos platformą.