Home > Apie FOX > FOX projektai > Konsultacijos > Kas yra svarbu konsultuojant?

Kas yra svarbu konsultuojant?

Mūsų interneto svetainėje jus rasite daugybę studijų programų. Siekiant padėti kandidatui išsirinkti tinkamiausią studijų programą, svarbu suteikti jam kokybišką konsultaciją. Į ką mes turime atsižvelgti konsultacijos metu:
  1. Kokia sritis/ programa domina kandidatą? 
  2. Kokie yra kandidato mokslo rezultatai?
  3. Koks yra anglų kalbos lygis?
  4. Kokia šalis domina jį/ją? 
  5. Kokios yra finansinės galimybės?

Ką atspindi stojimo reikalavimai?
Stojimo reikalavimai tiksliai neparodo universiteto lygio, neatspindi įdarbinimo ir pradinės algos po studijų lygio. Tačiau duoda supratimą apie šiame universitete studijuojančių studentų lygį.  


Yra keletas dalykų, kuriuos jus turite atsižvelgti konsultuojant studentus: 
Jų lygis – ar jis yra aukštas, ar vidutinis, kalbant apie rezultatus mokykloje. Akademiniuose universitetuose (pvz. Orhuso University, Surėjaus universitetas, Laisvasis Amsterdamo universitetas ir t.t.) reikalingi aukšti rezultatai; tik tokius rezultatus turintys studentai bus priimti. Jei puikiais rezultatais pasižymintis studentas įstoja į vidutinio lygio universitetą, jis gali nusivilti (priklausomai nuo kandidato lūkesčių apie ten studijuojančius kitus studentus ir dėstymo metodus).

1 pavyzdys: 
Studentas: Petriukas
Pažymių vidurkis: 9
Nacionalinių egzaminų vidurkis: 85%, kai šalies vidurkis yra 55%
Šis studentas turėtų stoti į „geriausius universitetus“ (tai, žinoma, subjektyvu, tačiau yra didesnė galimybė, kad jis bus patenkintas studijomis), pvz., Pietų Danijos universitetą,  Surėjaus universitetą, Laisvąjį Amsterdamo universitetą.

2 pavyzdys:
Studentė: Onutė
Pažymių vidurkis: 7,5
Nacionalinių egzaminų vidurkis: 55%
Ši studentė gali bandyti stoti į “geriausius universitetus”, tačiau greičiausiai ji nebus priimta. 

Anglų kalbos lygis 
IELTS 6.5 ; lygis CAE C1, TOEFL 79+ - tai kriterijus, kuris yra aukščiausia riba stojant į bet kurį universitetą pasaulyje. Kai kurios komunikacinės programos reikalauja IELTS 7.0 arba jos atitikmens.  Jeigu studentai nepasiekia šio lygio, jie tikriausia nebus priimti į “geriausius universitetus”, kuriuose dažniausiai reikalingas  tarptautinis kalbos testas. 

Vieta, kur yra universitetas ir gyvenimo išlaidos
Mažesniuose universitetų miestuose yra lengviau apsigyventi, jie yra pigesni. Siek Svajonės!
Mes rūpestingai padėsime