Home > Specialybės > Socialiniai mokslai > Verslo pasaulis > Madų industrijos / Fashion industries

Madų industrijos / Fashion industries

Ekologiškoji mada (tvarioji mada) – dizainerius ir drabužių gamintojus vienijanti idėja, skatinanti vystyti aplinkai draugišką mados pramonę ir etišką požiūrį į darbą neaukojant stiliaus.
KUR STUDIJUOTI MADŲ INDUSTRIJAS
Southampton Solent University
Fashion Buying and Merchandising
Fashion Management with Marketing
Fashion Promotion and Communication
Fashion with Public Relations

University of South Wales
Fashion Promotion
Fashion Marketing and Retail Design

University of Southampton
Fashion Marketing / Management (3 years)

Birmingham City University
Textile Design (Retail Management)

TEKO Design and Business School
Branding and Marketing Management – Fashion and Furniture
Purchasing Management – Fashion
Retail Design and Management – Fashion and Furniture
Branding and Marketing Management – Fashion & Furniture 
Entrepreneurship
Purchasing Management – Fashion
Retail Management - Fashion & Furniture


SVAJOJI TAPTI MADŲ INDUSTRIJŲ EKSPERTU?
  


PLAČIAU APIE MADŲ INDUSTRIJŲ VADYBĄ

Vadyba yra organizacijos valdymas bei specialioji (konkrečioji arba praktinė) disciplina, nagrinėjanti organizacijos valdymą ir kontrolę. Tarp tipinių vadybos užduočių yra:

  • strateginis planavimas;
  • ilgalaikių rėminių koncepcijų strateginėms veiklos sritims nustatymas;
  • veiksmingų sisteminių struktūrų sukūrimas, diegimas ir palaikymas, pvz., planavimo ir kontrolės sistemos, organizacinė struktūra.

Mada (pranc. mode iš lot. modus 'matas, būdas, taisyklė, paprotys, forma, apribojimas') — tai tam tikru laiku visuomenėje vyraujantis stilius (drabužių, papuošalų, kitų aksesuarų, architektūros, maisto, literatūros kūrinių ir kt.), periodiškai pasikartojantis su tam tikrais pasikeitimais ir patobulinimais. Siauresne prasme — aprangos stiliaus kaita, savo ištakomis siekianti XVII a. Prancūzijos karaliaus dvarą, kurio rengimosi būdas buvo pavyzdžiu kitoms Europos šalims.


Londono mados savait
ė – Londone vykstantis mados industrijos renginys, trunkantis apie savaitę, kurio metu drabužių dizaineriai ir mados namai pristato savo naujausias kolekcijas. Šiuo renginiu informuoja apie tai, kokias naujas mados tendencijas siūlo britų mados kūrėjai. Tokie pat renginiai vyksta ir Milane, Niujorke bei Paryžiuje.


Ekologiškoji mada (tvarioji mada) – dizainerius ir drabužių gamintojus vienijanti idėja, skatinanti vystyti aplinkai draugišką mados pramonę ir etišką požiūrį į darbą neaukojant stiliaus. Savo gyvavimo pradžioje dauguma tvariosios mados modelių atrodė labai radikaliai ir iššaukiamai. Tačiau dabar viskas pasikeitė – vadinamosios etiškos mados produktai, žiūrint plika akimi, niekuo nesiskiria nuo įprastinių. Skirtumas tas, kad visoje gamybos grandinėje naudojamos pažangiausios ir aplinkai draugiškos technologijos.


ĮSIJAUSK