Home > Specialybės > Socialiniai mokslai > Verslo pasaulis > Verslo informacinės sistemos / Business information systems

Verslo informacinės sistemos / Business information systems

Vadybos informacinių sistemų programos tikslas – rengti vadybos informacinių sistemų specialistus, gebančius savarankiškai atlikti sudėtingą plataus akiračio ir sisteminio mąstymo įgūdžių reikalaujantį darbą.

KUR STUDIJUOTI VERSLO INFORMACINES SISTEMASUniversity of Worcester
Business Information Technology

University of Greenwich
Accounting and Financial Information Systems

University of Southern Denmark
Business Economics and Information Technology
SVAJOJI TAPTI VERSLO INFORMACINŲ SISTEMŲ SPECIALISTU?
  


PLAČIAU APIE VERSLO INFORMACINES SISTEMAS
Sukurtos modernios ir efektyvios informacijos ir komunikacijos technologijos sudaro galimybes plėtoti verslo procesus ir juos taikyti tiesioginėje verslo įmonių veikloje. Vadybos funkcijoms atlikti kuriamos kompiuterinės informacinės sistemos. Jų kūrėjams reikalingos kompleksinės vadybos, ekonomikos, taikomosios informatikos ir teisės žinios. Būtent šių sričių sandūroje įgyvendinamos vadybos informacinių sistemų studijos.


Vadybos informacinių sistemų programos tikslas – rengti vadybos informacinių sistemų specialistus, gebančius savarankiškai atlikti sudėtingą plataus akiračio ir sisteminio mąstymo įgūdžių reikalaujantį darbą šiose srityse: informacijos ir komunikacijos technologijų diegimas, vadybos informacinių sistemų projektų kūrimas ir diegimas, vadybos informacinių sistemų eksploatavimas ir plėtra, informacijos verslo kūrimas ir vystymas.

Baigę šią programą, specialistai gali dirbti ir kurti vertę įvairiose organizacijose, kurios kuria, diegia ar naudoja vadybos informacines sistemas, taip pat kurti naujus su informacinėmis technologijomis susijusius verslo modelius, konsultuoti įvairiais vadybos informacinių sistemų kūrimo, naudojimo ir tobulinimo klausimais.ĮSIJAUSK